O firmie

Zajmujemy się kompleksowym wynajmem powierzchni komercyjnych – hale magazynowe, hale produkcyjne z suwnicami i powierzchnie biurowe. Nasze obiekty znajdują się w najlepszych lokalizacjach Elbląga.

Wynajem powierzchni i logistyka

Elbląska firma Delta powstała w 1991 roku. Początkowo zajmowała się świadczeniem usług transportowych, a następnie w okresie dynamicznego rozwoju poszerzyła je o logistykę magazynową. W tym czasie Delta rozpoczęła wynajem powierzchni magazynowych oraz prowadzenie usług: rozładunków, załadunków, przeładunków jak również konfekcję. Aktywnie reagując na potrzeby rynku, w 2003 roku, Delta zaoferowała klientom możliwość wynajmu dużych powierzchni magazynowych wraz z ich obsługą. Od tego czasu firma oferuje swoje usługi oraz dzierżawi powierzchnie handlowo-produkcyjno-magazynowe, jak również obsługuje je pod kątem logistycznym, a w razie życzenia klientów także efektywnie sprzedaje ich magazynowane dobra. Atutem firmy są olbrzymie hale przemysłowe, które wyposażone są w suwnice o różnym udźwigu (od 5 do 50 ton). Delta posiada na stanie również wózki widłowe o udźwigu (od 3 do 6 ton), które są w stanie podnosić ładunki na wysokość 6,5 metra. Nadzwyczajną zaletą firmy Delta jest czynne nabrzeże portowe o długości 200 metrów. Kolejnym etapem rozwoju było nabycie w 2009 roku ogromnych powierzchni handlowo-usługowo-magazynowych dzięki czemu oferta uległa znacznemu poszerzeniu.

Przykłady prac prowadzonych przez naszych Klientów

  • magazynowanie i obróbka elementów sterów oraz śrub do statku Queen Mary II,
  • magazynowanie i obróbka elementów mostu obecnie znajdującego się nad rzeką Babicą w kierunku Modrzewiny, prowadzącego na Specjalną Strefę Ekonomiczną – most długości około 120 m,
  • rozładunek, magazynowanie i załadunek przekładni o wadze 130 t do cementowni,
  • montaż układów kompresorowych do przepompowni z silnikami 16 cylindrowymi na gaz ziemny i zbiorników składowych gazu ziemnego na rurociąg yamalski – Yamal i Yamal 2,
  • montaż sterów hydraulicznych dla armatora norweskiego,
  • rozładunek, magazynowanie i załadunek tłoczni olejowych do produkcji biopaliw przeznaczonych dla spółki notowanej na GPW (wysokość około 10m).

Delta, ul. Niska 6, 82-300 Elbląg